Прибирання низькорослих і негустих хлібів

Низькоросла і негуста пшениця

За не сприятливих погодних умов на окремих полях хліби бувають низькорослими і рідкими. Це значно ускладнює роботу жаток і комбайнів.

Низькорослі хліби при висоті хлібостою нижче 50 см і густоті менше 280 рослин на 1 м2 вигідніше прибирати однофазним способом. Негусті та засмічені хліби з довжиною стебел 60 см, навіть за наявності 260 стебел на 1 м2, доцільно прибирати двофазним способом.

Поля з низькорослими або негустим стеблостєм придатні для двофазного прибирання, якщо лінійна щільність валка буде складати не менше 1,5 кг/м. У такому випадку необхідно правильно скомплектувати жатній агрегат для більш повного завантаження комбайна на підборі і обмолоті валків.

Найбільші втрати виникають тому, що частина колосків залишається не зрізаною, окремі зрізані колоски погано укладаються на платформу жниварки, сповзають з різального апарата на землю, не рівномірно переміщуються гвинтовим конвеєром.

Остання причина порушує стабільність режиму роботи молотарки, що призводить до значного пошкодження зерна при обмолоті та зниження якості сепарації зернового вороху. Висувні пальці центральної частини гвинтового конвеєра жатки комбайна також вимолочують і розкидають зерно, коротка солома і полова втрачається через щілини в задньому клапані і в днищі копнителя. Короткі рослини випадають з валка на стерню.

Відділ реалізації:

(067) 537-38-57

(044) 221-32-23

ТОВ "Агротехніка-Плюс" тел.: (067) 537-38-57

SelhozTehnika © 2020