Запчастини для комбайнів

Комбайн

Компанія "Агротехніка-Плюс" займається реалізацією безпосередньо зі складу, або під замовлення запасних частин до комбайнів для збирання коренеплодів, для збирання овочів, зернозбиральних комбайнів. У нас можливо зробити замовлення як на оригінальні запасні частини, так і на їх якісні замінники.

Основою успіху довгострокової експлуатації є регулярне обслуговування техніки. Якщо Вас цікавить максимально високий рівень продуктивності техніки, використовуйте тільки якісні вироби, розроблені інженерами виробників передових іноземних компаній. У нас Ви можете замовити і купити комплектуючі і запасні частини для комбайнів зарубіжних виробників наступних марок: John Deere, CASE, CLASS, NEW Holland, Deutz Fahr та ін.

Ми пропонуємо можливість підібрати оригінальні або альтернативні аналоги запчастин на он-лайн каталогах сайту. Незалежно від того, яку запасну частину Ви оберете - ремені, запчастини для двигуна, кондиціонери, фільтри, підшипники, фланці підшипників, сальники, хрестовини, транспортери похилої камери, шнеки, зірочки, вали, ножі для подрібнювача соломи, пальці шнека, редуктора, ланцюги, планки похилої камери, шківи, ​​втулки, шестерні, сайлентблоки, головки ножа жатки, підбарабання, вічка пальця шнека жниварки і т.д.

Базова доставка комплектуючих під замовлення з-за кордону відбувається в терміни від 5 днів до 4,5 тижнів. Більш точні терміни залежать від марки комбайна і вибору замовляються частин (оригінальні або OEM запчастини).

А також по території України доставка запчастин здійснюється транспортними службами: Нова Пошта, Автолюкс, ЄвроЕкспрес та ін перевізниками, за домовленістю в індивідуальному порядку.

Йякщо у Вас є питання, що цікавлять, Ви можете зв'язатися за контактними телефонами, розміщеними на сайті, або написати в віконце " Задати питання On-Line "прямо на сайті компанії. Будемо раді Вам допомогти.

Ннеобхідні деталі Ви зможете замовити і купити за каталожним номером, назвою або за серійним номером машини. Менеджери компанії орієнтуються в асортименті і допоможуть підібрати необхідні запчастини, оформлять замовлення і організують доставку.

Відділ реалізації:

(067) 537-38-57

(044) 221-32-23

ТОВ "Агротехніка-Плюс" тел.: (067) 537-38-57

SelhozTehnika © 2021