Запчастини для жаток

Жатка зернова, кукурудзяна

Компанія "Агротехніка-Плюс" реалізує деталі та запасні частини до жаток провідних виробників сільськогосподарської техніки для аграріїв: Case, John Deere, Claas, New Holland, Massey Ferguson, Geringhoff. Ці машини зарекомендували себе як надійні й універсальні зернозбиральні комплекси і використовуються у всіх стабільних і успішно розвиваючих підприємствах.

Наш каталог дозволяє задовольнити попит на всі види запасних частин для жаток будь-якого класу (Зернові, Кукурудзяні). Ми пропонуємо як оригінальні деталі, так і якісні, добротні їх аналоги: підшипники, втулки, сегменти, грабельні мотовила, палець подвійний, косу жниварки і притиск ножа, вічко пальця шнека, механізми шайби (МКШ).

Шнеки з висувними пальцями - подають скошену масу у вхідний отвір похилої камери.

Притиск ножа - регулює якість і рівень зрізу культури.

Мотовило - сприяє довготривалій і безперебійній роботі механізму нахилу лопатей, дозволяє регулювати висоту прибирання рослин і фіксує їх при різанні.

Коса жатки - рухливий ріжучий механізм ножами для якісного зрізу рослин.

Палець подвійний - виробляється з міцної легованої сталі.

Привід МКШ - механізм шатунної групи, розташований в тильній частині жатки і знижує ризик засмічення різальних елементів срезаемой масою.

На нашому складі найбільший асортимент запасних частин для жаток. Готові надати запчастини під замовлення в будь-якому обсязі.

Наші консультанти допоможуть підібрати оптимальний варіант запасних частин для сільськогосподарської техніки будь-якої модифікації, дадуть детальні технічні характеристики будь-якої позиції каталогу.

Якісні запчастини до жниварок, придбані у перевірених та серйозних постачальників - це гарантія довготривалої і стабільної роботи ваших сільськогосподарських машин.

Класифікація

Жатка - аграрна техніка для скошування та обмолоту сільськогосподарських культур. Додаткова функція жатки - це підбір і формування скошених рослин у валки, транспортування валків до молотарки чи складування на полі. Жатки кріпляться на комбайни і трактори та суттєво полегшують працю механізаторів і сприяють раціональному використанню техніки.

Жатки бувають:

  • універсальні - можуть бути задіяні на прибиранні декількох видів культур (кукурудза, бобові, зернові, соняшник, ріпак)
  • спеціальні - призначені для прибирання конкретних видів сільськогосподарських рослин, наприклад, кукурудзяні жатки Geringhoff)

За способом кріплення і збірки з сільськогосподарською технікою:

  • причіпні
  • навісні

Сумісні з комбайнами:

  • платформні - застосовують для збирання культур з високим стеблом
  • шнекові - найбільш поширені в силу своєї універсальності і багатофункціональності, можуть застосовуватися для прибирання різного виду рослин, навіть для вилягли зернових

За способом розміщення ріжучого елемента:

  • бічні
  • фронтальні

Відділ реалізації:

(067) 537-38-57

(044) 221-32-23

ТОВ "Агротехніка-Плюс" тел.: (067) 537-38-57

SelhozTehnika © 2021