Запчастини до тракторів

Трактор

Торгова компанія "Агротехніка-Плюс" пропонує широкий асортимент комплектуючих і запчастин до тракторів імпортного виробництва: John Deere, Claas, Case, New Holland і іншої сільськогосподарської техніки. У нас можливо зробити замовлення як на оригінальні запасні частини, так і на їх якісні замінники.

Розподіляють трактори на: сільськогосподарські, трелювальні, промислові. В залежності, від свого прямого призначення, ці машини мають характерні відмінності між собою. Вимоги, що пред'являються для агротехніки, безпосередньо пов'язані з сезонністю експлуатації і великими оброблюваними площами: можливість швидкої заміни причіпного або навісного обладнання, уніфікація приєднуваних пристроїв і агрегатів, робота і пересування на підвищених швидкостях і при цьому зберігати працездатність з іншими машинами на мінімальних швидкостях, можливість ремонту і обслуговування в польових умовах.

Асортимент запасних частин до тракторів, які присутні на нашому складі дозволяє в найкоротші терміни доставити вам необхідну деталь: колінвали, поршнева група, шестерні, вали, радіатори, генератори, стартери, навісне обладнання, паливні та водяні насоси, гідравлічні шланги і циліндри, диски зчеплення.

Комплектуючі, які пропонує купити компанія: до ходової частини, деталі двигуна, коробки передач, електронної та паливної системи - високої якості, а аналоги (замінники) приємно порадують ціною. З метою оптимізації процесу замовлень або отримання необхідної інформації з підбору чи ціною необхідних запчастин - напишіть на сайті у віконце "Задати питання On-Line".

Товарна доставка по території України здійснюється службами вантажних перевезень: Автолюкс, Нова Пошта, Ін-тайм, Євроекспрес, Гюнсел. Комплектуючих яких немає на складі, не складе труднощів замовити, терміни доставки за кордону складають від 5 днів до 5 тижнів (уточнювати у менеджерів компанії).

Основуючись на співпрацю з нами, Ви отримуєте якісну продукцію і обслуговування, а також і надійного партнера на ринку запасних частин. Для постійних клієнтів діє система знижок. Цікавлячу інформацію можна уточнити звернувшись за контактними телефонами.

Розмістити замовлення в цілях оптимізації пропонуємо за електронною адресою selhoztehnika@e-mail.ua або оформити заявку по ☎ (067) 537-38-57 .

Відділ реалізації:

(067) 537-38-57

(044) 221-32-23

ТОВ "Агротехніка-Плюс" тел.: (067) 537-38-57

SelhozTehnika © 2021