Запчастини до сівалок

Сівалка

Компанія "Агротехніка-Плюс" пропонує запчастини до сівалок різних виробників: John Deere, Kinze, Massey Ferguson, Great Plains різної модифікації, призначені як для висіву певного виду рослин, так і універсальні моделі для висіву різних культур.

Ми готові надати повну технічну інформацію по всіх видах запасних частин до сівалок, гарантуємо своєчасну доставку і мінімальні ціни на: деталі до висівних апаратів, висівні диски, диск сошника, насіннєпроводи, підшипники і втулки, чистики, кронштейн, зірочки, муфти та ін.

Сівалки вимагають регулярного профілактичного огляду і заміни зношених деталей якісними і оригінальними запчастинами або їх добротними аналогами. Ми пропонуємо запчастини до сівалок, вироблені відповідно до світових стандартів якості із зносостійких матеріалів, реалізуємо висівні модулі, застосовні для різних типів насіння і будь-яких умов посівних робіт:

  • Висівний апарат сівалки з'єднаний з бункером для насіння, подає і рівномірно розподіляє насіння по насіннєпроводам.
  • Обертові ворушарки і метелики перемішують і проштовхують насіння через отвори насінного ящика.
  • Завдання сошників проробляти в ґрунті борозенки для насіння.
  • Ролики задають глибину посіву насіння за рахунок повороту опори сошника.
  • Чистики легко регулюються і ефективно очищають механізм сошника.
  • Висівний диск регулює відстані між насінням.
  • Підшипники, шестерні, зірочки і втулки сівалок допомагають здійснити передачу обертальних моментів і забезпечити стабільний хід і роботу агрегату.

Сучасні сівалки - це складні механічні агрегати, які крім посіву насіння, можуть вносити добриво в грунт, регулюють глибину їх розміщення в ґрунті і ширину рядів, можуть комбінуватися з іншими ґрунтообробними агрегатами.

Поля, де посів проводиться сівалками, легше обробляти, схожість їх рівномірніше, продуктивніше і інтенсивніше розростання. Сівалки застосовують для посіву зернових і технічних культур, трав, зернотравних і трав'яних сумішей, овочів, бобових і олійних культур при мінімальній технології обробітку ґрунту.

Відділ реалізації:

(067) 537-38-57

(044) 221-32-23

ТОВ "Агротехніка-Плюс" тел.: (067) 537-38-57

SelhozTehnika © 2021